- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2M-Z6041 4.7 Inch OEM Graphic Panel with Durable Design
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2M-Z6041 |
| Manufacturer Part # | 2M-Z6041 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 16.65" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2M-Z6041 6036cbd Graphic Panel

