- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2M-Z4751 4.4 Inch Control Label Stainless Steel OEM Replacement and Durable
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2M-Z4751 |
| Manufacturer Part # | 2M-Z4751 |
| Height | 1.45" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 19.2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2M-Z4751 Control Label 24 Ultra
