RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2M-Z18453 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2M-Z18453 2.26 Inch Label Dial and Light for Commercial Equipment
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2M-Z18453 |
| Manufacturer Part # | 2M-Z18453 |
| Height | 0.02" |
| Width | 2.26" |
| Depth | 3.56" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2M-Z18453 Label Dial And Light
