RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 2M-Z13086 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 2M-Z13086 1-5/8 Inch Stick-on Light-dark Nameplate Decal
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2M-Z13086 |
| Manufacturer Part # | 2M-Z13086 |
| Height | 1" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2M-Z13086 Toastmaster Nameplate Light-dark Sticker., 1-5/8" X 9-1/2" Stick-on Label Used On # 26-2789, Decal Encloser Control Panel., Toastmaster Toaster 424 430 Ht409 424 Tp409 Tp44
