Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N 2M-A6087301 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 2M-A6087301 2.45 Inch Label Thermostat 200 to 450F - Durable Control
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 2M-A6087301 |
| Manufacturer Part # | 2M-A6087301 |
| Height | 0.01" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 2M-A6087301 Label Thermostat 200 450f
