RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2M-60301-29 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2M-60301-29 Pnllbl Select Dial Switch 450 Degree OEM
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2M-60301-29 |
| Manufacturer Part # | 2M-60301-29 |
| Height | 0.2" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2M-60301-29 Pnllbl Selct Dial 450o Swt
