RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2M-60301-153 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2M-60301-153 6.25 Inch Label Panel Griddle Stainless Steel with Durable Finish
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2M-60301-153 |
| Manufacturer Part # | 2M-60301-153 |
| Height | 0.25" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2M-60301-153 Label Panel 141 Griddle
