RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2M-302907 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2M-302907 Label Warning 1 Inch x 1 Inch No Clean H E
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2M-302907 |
| Manufacturer Part # | 2M-302907 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2M-302907 Label Warning No Clean H E