- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2M-301295 6.05 Inch Display Window Hti Serie Countertop Glass Unit
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2M-301295 |
| Manufacturer Part # | 2M-301295 |
| Height | 0.55" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2M-301295 Display Window Hti Serie