RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2LZ4372 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2LZ4372 15 Inch Top J4r Stainless Steel OEM Component
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2LZ4372 |
| Manufacturer Part # | 2LZ4372 |
| Height | 4.8" |
| Width | 15.1" |
| Depth | 16.2" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2LZ4372 Top J4r