RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2LY8876 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2LY8876 9 Inch Stainless Steel Food Cover 4 1/8 Quarts
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2LY8876 |
| Manufacturer Part # | 2LY8876 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2LY8876 Cover 4 1/8 Qt.