RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2L-73101N coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2L-73101N Brew Chamber 8.5 Inch Wide Molded Impact-Resistant Polymer
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | 2L-73101N |
| Manufacturer Part # | 2L-73101N |
| Height | 5.1" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 10.15" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield 2L-73101N Brew Chmbr Mlded Natural
