RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2L-71747 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2L-71747 6.2 Inch Stainless Steel Tray Drip Airpot Rack with Drainage
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | 2L-71747 |
| Manufacturer Part # | 2L-71747 |
| Height | 1.75" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield 2L-71747 Tray Drip Airpot Rack (bl
