RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2KZ3381 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2KZ3381 0.85 Inch Nipple 1/2 NPT Leak-Proof Metal Connection
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2KZ3381 |
| Manufacturer Part # | 2KZ3381 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2KZ3381 Nipple 1/2 Npt X 11/2