Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2K7523 0.6 Inch OEM Coupling Motor Shaft Stainless Steel
Item:
#1251946
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2K7523 |
| Manufacturer Part # | 2K7523 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2K7523 0.6 Inch OEM Coupling Motor Shaft Stainless Steel
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2K7523 Coupling Motor Shaft
