RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2K7010404 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2K7010404 3/8 Inch Diameter Flexible Tubing Stainless Steel
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2K7010404 |
| Manufacturer Part # | 2K7010404 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2K7010404 Flexible Tbe3/8odx12 S/s