RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang reusable chopsticks and chopstick holders.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2K7010403 reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2K7010403 3/8 Inch Diameter Flexible Tube 8 Foot Food Safe Polymer
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2K7010403 |
| Manufacturer Part # | 2K7010403 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2K7010403 Flexible Tube 3/8od X 8
