RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2K48746 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2K48746 3/8 Inch Bayonet Adapter Durable Stainless Steel Connection
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2K48746 |
| Manufacturer Part # | 2K48746 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2K48746 Adapter Bayonet 3/8 24 X