RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2K48197 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2K48197 3/8 Inch Brass Nipple Durable Connection for Fluid Systems
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2K48197 |
| Manufacturer Part # | 2K48197 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2K48197 Nipple 3/8 Npt X 2 Brass
