RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2K47662 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2K47662 3/8 NPT Male to 3/8 Female NPT Steel Fitting with Durable Finish
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2K47662 |
| Manufacturer Part # | 2K47662 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.65" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2K47662 Ftg Str Brs 3/8npt X3/8i N
