RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2K-Z6943 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2K-Z6943 1/4 Inch Diameter Gas Line 8 Foot BBQ with Corrosion Resistant Design
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2K-Z6943 |
| Manufacturer Part # | 2K-Z6943 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2K-Z6943 Gas Line 1/4d X 8l Bbq