Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 2K-Y7111 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2K-Y7111 1.25 Inch Brass Male Elbow with Compression Nut and Ferrule
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2K-Y7111 |
| Manufacturer Part # | 2K-Y7111 |
| Height | 0.63" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.38" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2K-Y7111 Brass Male 90 Degree Elbow, 1/4" Mpt X 3/8" Cct Nut & Ferrule., Star Griddle 824 836 848 860 872 T
