RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2K-Y2967 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2K-Y2967 1.8 Inch Bushing Electric Black Co-polymer - OEM
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2K-Y2967 |
| Manufacturer Part # | 2K-Y2967 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2K-Y2967 Bushing Heyco 1240 Blk
