RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2K-8043 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2K-8043 0.85 Inch OEM Bushing Durable Electrical Insulation
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2K-8043 |
| Manufacturer Part # | 2K-8043 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2K-8043 Bushing Heyco Sb 875 10