RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2K-70303-03 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2K-70303-03 1/4 Inch NPT Pipe Coupling Stainless Steel Connector
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2K-70303-03 |
| Manufacturer Part # | 2K-70303-03 |
| Height | 0.7" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2K-70303-03 Pipe Coupling 1/4 Npt