RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang reusable chopsticks and chopstick holders.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2K-70104-03 reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2K-70104-03 3/8od Inch Flexible Tube for Fluid Transfer
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2K-70104-03 |
| Manufacturer Part # | 2K-70104-03 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2K-70104-03 Flexible Tube 3/8od X 8
