RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2K-60119008 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2K-60119008 0.375 Inch Diameter Flex Tube to Stainless Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2K-60119008 |
| Manufacturer Part # | 2K-60119008 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2K-60119008 Flex Tube 0.375" X 8" S/s
