RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2K-39313 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2K-39313 9 Inch Manifold Pipe H2412g Stainless Steel Industrial Fluid Control
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2K-39313 |
| Manufacturer Part # | 2K-39313 |
| Height | 2.6" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 26.05" |
| Weight | 2.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2K-39313 Manifold Pipe H2412g