Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2K-302630 3.9 Inch Nylon Tee Connector for 3/16 Inch Lines
Item:
#1267796
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2K-302630 |
| Manufacturer Part # | 2K-302630 |
| Height | 0.3" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Star 2K-302630 3.9 Inch Nylon Tee Connector for 3/16 Inch Lines
$31.61
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2K-302630 Tee Nylon 3/16