RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2K-301390 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2K-301390 Elbow 3/8 Inch NPT 45 Degree Nickel Plated Fitting
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2K-301390 |
| Manufacturer Part # | 2K-301390 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2K-301390 Elbow 3/8npt X 45deg Ni