RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2K-301246 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2K-301246 3/8 Inch Tee Npt Durable OEM Fitting for Fluid Systems
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2K-301246 |
| Manufacturer Part # | 2K-301246 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2K-301246 Tee Npt 3/8 X 3/8 X 3/8