RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2K-2092544 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2K-2092544 3.55 Inch Union Female Black Silicone Teflon O-Ring
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2K-2092544 |
| Manufacturer Part # | 2K-2092544 |
| Height | 2.1" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2K-2092544 Union 1/2 Fem Blkstl Tef Oring
