- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2K-200464 0.85 Inch OEM Bushingwire Ring Corrosion-Resistant
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2K-200464 |
| Manufacturer Part # | 2K-200464 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2K-200464 Bushingwire Ring 2127 Wh
