RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2JZ11593 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2JZ11593 Control Board OEM Replacement Stainless Steel Durable Electronic
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2JZ11593 |
| Manufacturer Part # | 2JZ11593 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 4.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2JZ11593 Control Board Single
