RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2J7961 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2J7961 8 Inch Welding Rod Steel Durable for Foodservice
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2J7961 |
| Manufacturer Part # | 2J7961 |
| Height | 1.35" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 26.2" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2J7961 Lighter Rod Ez 18