RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 2J30385 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2J30385 2.25 Inch Red Glo Dot Light Signal Illuminator
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2J30385 |
| Manufacturer Part # | 2J30385 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.6" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2J30385 Light Signal Glo Dot Red
