RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2J200568 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2J200568 3.95 Inch Stainless Steel Heat Probe for Food Safety Monitoring
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2J200568 |
| Manufacturer Part # | 2J200568 |
| Height | 1.65" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2J200568 Heatprobestratfrd/2 1/4
