RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2J-Z17717 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2J-Z17717 2.2 Inch OEM Electronic Control for Foodservice
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2J-Z17717 |
| Manufacturer Part # | 2J-Z17717 |
| Height | 1" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2J-Z17717 Electronic Control Spec
