- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2J-Z16332 3.95 Inch Thermistor 91k W with Leads
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2J-Z16332 |
| Manufacturer Part # | 2J-Z16332 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2J-Z16332 Thermistor 91k W/ Leads
