RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2J-Z15354 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2J-Z15354 4.4 Inch High Visibility Light Signal Clear Led
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2J-Z15354 |
| Manufacturer Part # | 2J-Z15354 |
| Height | 4.15" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2J-Z15354 Light Signal Clear Led