RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2J-Y7589 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2J-Y7589 2.71 Inch Gas Regulator Adjustable for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2J-Y7589 |
| Manufacturer Part # | 2J-Y7589 |
| Height | 2.34" |
| Width | 2.71" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2J-Y7589 Pessure Regulator 1/2" Fpt Gas In/out Nat/lp, Nat 6" Wc & Lp 10" Wc Adjustable, Harper-wyman, Star, Broiler All Gas Units., Grill All Gas Units.
