RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2J-M1265A cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2J-M1265A 72 Inch Armored Thermopile 250 to 650 Mv Sensor
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2J-M1265A |
| Manufacturer Part # | 2J-M1265A |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2J-M1265A 72" Armored Thermopile 2 Lead 250-650 Mv, Bakers Pride Bake/pizza Oven 101 151 201 251 301 307, 3151 351 401 4151 451 D-125 Ds-805 Fc-516 Fc-616, Fc-816 Gp-61 Gs-805
