RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2J-M1184A bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2J-M1184A 3.85 Inch Gas Pressure Regulator Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2J-M1184A |
| Manufacturer Part # | 2J-M1184A |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2J-M1184A Pressure Regulator 45355 3.5 Wc
