RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2J-M1066A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2J-M1066A 3.95 Inch Brass Pressure Regulator 1 to 5.0 Wc for Gas
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2J-M1066A |
| Manufacturer Part # | 2J-M1066A |
| Height | 3.75" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 1.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2J-M1066A Pressure Regulator 1 5.0 Wc
