RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Lang units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Lang 2J-80201-25 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2J-80201-25 2 Inch Pilot Burner with Igniter and 13 Inch Lead
| Fits with Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2J-80201-25 |
| Manufacturer Part # | 2J-80201-25 |
| Height | 1.38" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2J-80201-25 Nat Pilot Factory # 3s2-2 Tube Size 1/4", Flame Pattern Standard W/ Igniter And 13" Wire Lead, Lang/star, Broiler Ggb-(24ti 36ti 48ti)., Grill G-(3e 4e 5e 6e)(all With S/n E51388 To E89816 &, Beg With F89817) G-(24ti 36ti 48ti 60ti 72ti), Gc-(24ti 36ti 48ti 60ti 72ti).
