RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2J-80201-23 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2J-80201-23 6 Inch Pilot Burner with electrode gas for Lang Oven
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2J-80201-23 |
| Manufacturer Part # | 2J-80201-23 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2J-80201-23 Nat Pilot W/electrode, 1/4" Cct 29" Wire Lead., Lang Oven Ghs-s (with S/n A48857 To B57703) Ghs-t
