RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2J-42880 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2J-42880 1/2 Inch Hose Oil Roll 400 Denier for Lubrication
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2J-42880 |
| Manufacturer Part # | 2J-42880 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2J-42880 Hose Oil 1/2idxroll 400d E