RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2IZ5476 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2IZ5476 1.7 Inch Silicone Gasket for U Max Hotplates
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2IZ5476 |
| Manufacturer Part # | 2IZ5476 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2IZ5476 Gasket U Max Hotplates
