- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2IZ16151 10 Inch Carbon Filter Air Purification for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 2IZ16151 |
| Manufacturer Part # | 2IZ16151 |
| Height | 1.05" |
| Width | 10.45" |
| Depth | 22.3" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 2IZ16151 Carbon Filter