RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2IZ0160 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2IZ0160 25 3/8 Inch Channel Glass OEM Durable Display Partition
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2IZ0160 |
| Manufacturer Part # | 2IZ0160 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 25.25" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2IZ0160 Channel Glass 25 3/8
